Body Attack Tribulus Terrestris 2400 - 150 kapslí

Značka: Body Attack
  • extrakt z Tribulus Terrestris 2400 mg
  • s vitamínem B5
  • se zinkem pro hladinu testosteronu
Položka byla vyprodána…
Dostupnost Na dotaz
Kód: 10527
589 Kč
Body Attack Tribulus Terrestris 2400 - 150 kapslí
Značka: Body Attack

Tribulus Terrestris jako rostlinný extrakt je jedním z nejoblíbenějších doplňků stravy v kulturistice a posilování. Body Attack vyvinul produkt tribulus terrestris s maxi uzávěry speciálně pro potřeby železných sportovců, takže větší množství tribulus terrestris může být požito s menším počtem kapslí. Dvě kapsle BODY ATTACK Tribulus 2400 poskytují 2400 mg extraktu Tribulus Terrestris. Z toho 960 mg tvoří saponiny. Saponiny patří mezi sekundární rostlinné látky, které se staly ve výživě stejně důležité jako vitamíny. Obsah saponinů je také důležitým ukazatelem pro mnoho silových sportovců, zda je tribulus vysoce kvalitním rostlinným extraktem. Proto Body Attack zahrnul hodnotu saponinu na porci.

Co ještě funguje v BODY ATTACK Tribulus 2400?

Mnoho kulturistů a silových sportovců hledá doplňky pro budování svalů. Důraz je kladen především na stravu bohatou na bílkoviny, přičemž proteinové koktejly se používají jako doplněk každodenní stravy. Dostatek vitaminu B5 je navíc nutné dodávat každodenní stravou, protože vitamin přispívá k normální syntéze a normálnímu metabolismu steroidních hormonů a vitaminu D. Každý silový sportovec a kulturista ví, že steroidní hormony vlastní našemu tělu mají zásadní vliv na růst svalů. Ale málo pozornosti je věnováno vitaminu D, ačkoli vitamin D přebírá funkci při dělení buněk a dokonce přispívá k udržení normální svalové aktivity, např. při tréninku na budování svalů.

Tribulus 2400 navíc obsahuje důležitý minerál zinek, který přispívá k udržení normální hladiny testosteronu v krvi během namáhavých tréninkových fází a dietních fází. Stejně jako vitamín B5 má i zinek funkci při dělení buněk (= růst) a přispívá také k tvorbě nových tělesných a svalových bílkovin. Předpokladem pro regeneraci bílkovin je vysoký příjem kalorií v každodenní stravě. To by však mělo zase zajistit dostatek bílkovin, protože ty jsou pro růst svalů v souvislosti s intenzivním tréninkem nezbytné. V závislosti na typu postavy (ektomorf, mezomorf a endomorf) se ve fázi budování svalů doporučuje množství mezi 1,3 až 2 g bílkovin na kilogram tělesné hmotnosti. V praxi je to většinou jinak, zde se přijímá větší množství bílkovin až 3 g na kilogram tělesné hmotnosti za den.

Díky vlastnostem vitaminu B5 a zinku v Tribulus Terrestris 2400 od BODY ATTACK získává tento produkt zcela jiný význam. Jedna porce (2 kapsle) Tribulus 2400 poskytuje 5,5 mg vitamínu B5 (kyselina pantotenová) a 5,7 mg citrátu zinečnatého.

Co je dobré vědět: Vysoce kvalitní doplňky výživy pro kulturisty

Saponiny jsou rozšířené v rostlinném světě. Saponiny se také nacházejí v rostlinných zdrojích bílkovin, jako jsou luštěniny. Mimochodem: luštěniny jako celek poskytují cenný dusík, tedy základní látku pro bílkoviny, které jsou nezbytné pro budování svalů. Sportovci železa by proto ve fázi budování svalů neměli přikládat velký význam pouze zdrojům živočišných bílkovin, ale také rostlinným zdrojům, jako jsou luštěniny.

Zejména kulturisté, kteří jedí pouze živočišné nutriční bílkoviny, jako jsou ryby, maso a mléčné výrobky, mohou optimalizovat svůj příjem esenciálních aminokyselin a tím i dusíkovou bilanci pro budování svalů zvýšením příjmu rostlinných nutričních bílkovin, jako jsou luštěniny.

Proteiny a jejich molekuly dusíku jsou nejlepšími dodavateli, zvláště pokud je cílem tréninku vybudovat více svalů. BODY ATTACK Tribulus 2400 nenahrazuje luštěniny, ale svým složením v kombinaci s vitamínem B5 a zinkem může být zajímavým doplňkem stravy pro fázi budování svalů. I v přísné soutěžní dietě nebo ketogenní dietě může sportovec těžit z Tribulus Terrestris, zejména pokud je nedostatek vitamínu B5 a zinku.

Doporučené dávkování: 2 kapsle s dostatečným množstvím tekutiny (300 ml) nejlépe předem nebo konzumujte po svalovém tréninku. V netréninkové dny užívejte 2 kapsle dostatek tekutiny (300 ml) ráno po probuzení nebo večer předtím. než jdete spát. Uvedený doporučený denní příjem nesmí být překročen.

Složení: Extrakt Tribulus terrestris (87,7 %, obsah saponinů 40 %), želatina (skořepina kapsle (hovězí)), citrát zinečnatý (0,8 %), D-pantothenát vápenatý (0,3 %), barvivo (oxidy železa) a hydroxidy železa, oxid titaničitý).

Tento doplněk stravy by neměl být používán jako náhrada vyvážené a pestré stravy a zdravého způsobu života. Uchovávejte mimo dosah malých dětí. Nepřekračujte doporučenou dávku.

Nutriční hodnoty:

  Jedna dávka (2 kapsle)
Energie kJ / kcal: 15/4
Tribulus Terrestris Extrakt 2400 mg
 -z toho Saponiny 960 mg
Vitamín B5 5,5 mg
Zinek  5,7 mg

Doplňkové parametry

Kategorie: Anabolizéry
Hmotnost: 0.1 kg
Forma: Kapsle
Balení: 101-300 kapslí
Země Původu: Německo
Položka byla vyprodána…