Anabolizéry

Anabolizéry jsou vhodným doplňkem pro všechny sportovce, kteří chtějí zlepšit sportovní výkon a podpořit růst svalové hmoty. Pomohou vám také udržet koncentraci a optimální hladinu testosteronu. 

Před tréninkem vám anabolizéry dodají energii, zrychlí krevní oběh a zlepší vytrvalost, výkon a koncentraci. Po tréninku podpoří růst svalové hmoty, ochrání svalová vlákna, urychlí regeneraci a zvýší vaši motivaci do dalšího cvičení.

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem
Body Attack Tribulus Terrestris 500
589 Kč / ks
Kód: 10527
hmb caps 250mg
QNT HMB - 120 kapslí
Skladem - ihned k odeslání
299 Kč / ks
Kód: QNT1067

Anabolizéry před tréninkem 

Anabolizéry před tréninkem vám pomohou napumpovat svaly a docílit maximální koncentrace. Také zvyšují krevní oběh a zlepšují výkon. Nejčastěji se vyrábí ve formě ochucených sypkých prášku, shotů nebo kapslí. 

Užívejte je alespoň 30 minut před tréninkem, dávkujte dle doporučení výrobce a nekombinujte více pre-workoutů dohromady. 

Anabolizéry po tréninku

Anabolizéry po tréninku vám pomohou s budováním svalové hmoty a s regenerací svalových vláken. Také minimalizují dopady náročného tréninku na organismus a zvýší motivaci do dalšího cvičení. 

Anabolizéry po tréninku jsou vhodné pro sportovce, kulturisty, powerliftery nebo pro ty z vás, kteří máte nízký příjem bílkovin či se zotavujete po nemoci