QNT Daily Vitamins - 60 Kapslí

Značka: QNT
  • pomáhá znovu získat formu a vitalitu
  • pomáhá bojovat proti dietním nedostatkům
  • podporuje regeneraci
Dostupnost Skladem - ihned k odeslání
Můžeme doručit do:
24.4.2024
Kód: QNT1168
229 Kč
QNT Daily Vitamins - 60 Kapslí
Značka: QNT

Dostaňte se zpět do perfektní kondice, získejte zpět vitalitu a čelte nedostatkům způsobeným nedostatkem živin v moderní stravě pomocí DENNÍCH VITAMÍNŮ, vysoké koncentrace komplexních vitamínů a minerálů (více než 100 % nutričních referenčních hodnot). DAILY VITAMINS jsou velmi užitečným doplňkem pro každého aktivního nebo sedavého sportovce nebo člověka, který hledá správnou hladinu živin pro plnohodnotné prožití každého okamžiku dne.

Díky tomuto komplexně formulovanému doplňku stravy máte zaručen stálý denní vyvážený příjem vitamínů. V dnešní době z mnoha důvodů (práce, děti, cestování) nemáme vždy čas se správně najíst a dodat svému tělu všechny prvky, které potřebuje k optimálnímu fungování. DAILY VITAMINS je kompletní a praktické řešení, jak překonat tyto nedostatky a denně vyzařovat energii a zdraví.

JAKÉ VITAMÍNY TVOŘÍ KOMPLEXNÍ VZOR DENNÍCH VITAMINŮ?

Receptura DAILY VITAMINS obsahuje komplex vitamínů A, B, C, D a E.

Vitamin C představuje mnoho výhod, včetně antioxidačních vlastností (jako vitamin E), které chrání tělo před volnými radikály a posilují imunitní systém (jako vitamin B6).

Vitamin D se podílí na metabolismu vápníku v těle a je proto velmi důležitý pro kosti a zuby. Přispívá k normálnímu vstřebávání/využití vápníku a fosforu a normální hladině vápníku v krvi, přispívá k udržení normálních kostí a normální činnosti svalů.

Vitamin A hraje důležitou roli pro vidění (zejména v noci) a pro zdraví pokožky, chrání tělo před volnými radikály. Přispívá také k normální funkci imunitního systému.

Vitaminy B jsou četné a každý má odlišné, ale stejně důležité funkce.

Podílejí se na výrobě energie. Přispívají k normálnímu metabolismu bílkovin a glykogenu a k regulaci hormonální aktivity. Pomáhají také při tvorbě červených krvinek a při normální funkci imunitního a nervového systému.

qnt-daily-vitamin-omega-3

DAILY VITAMINS OBSAHUJE MINERÁLY

Složení Daily Vitamins je také bohaté na minerály a stopové prvky, které jsou velmi důležité pro normální fungování těla. Železo, Zinek, Selen, Mangan, Měď, Jód... Všechny tyto minerály jsou nezbytné pro správné fungování metabolismu a pro celkové zdraví celého těla. Přidání dávky DAILY VITAMINS do vašeho jídelníčku vám umožní pokrýt vaši denní potřebu všech minerálů a vitamínů, které vaše tělo potřebuje ke kompenzaci případných nedostatků, a zajistit si z dlouhodobého hlediska kompletní energii a zdraví. Už nečekejte a dejte sbohem dietním nedostatkům díky tomuto praktickému a all-in-one doplňku stravy!

Doporučené dávkování: 1 kapsle denně s jídlem

Složení: vit. C (kyselina askorbová), želatina, bisglycinát železa, vit. B3 (nikotinamid), vit. E (dl-alfa-tokoferylacetát), oxid zinečnatý, vit. B5 (d-pantothenát vápenatý), protispékavá látka E551, síran manganatý, vit. B6 (pyridoxin Hcl), vit. B2 (riboflavin), vit. B1 (thiamin Hcl), síran měďnatý, vit. A (retinylacetát), vit. H (biotin), vit. B9 (kyselina listová), selenomethionin, jodid draselný, vit. D3 (cholekalciferol), vit. B12 (methylkobalamin).

Nutriční hodnoty:

  100 g 1 kapsle
Železo 4811 mg 28 mg
Zinek 3866 mg 22,5 mg
Selen 18 000 ug 105 ug
Mangan 902 mg 5,25 mg
Měď 283,5 mg 1,65 mg
Jód 38 660 ug 225 ug
Vitamín C 30 928 mg 180 mg
Vitamín E 5155 mg 30 mg
Vitamín B3 9278 mg 54 mg
Vitamín B5 3093 mg 18 mg
Vitamín B6 1031 mg 6 mg
Vitamín B1 722 mg 4,2 mg
Vitamín B2 825 mg 4,8 mg
Vitamín B12 515 ug 3 ug
Vitamín A 206 190 ug 1200 ug
Vitamín D 1289 ug 7,5 ug
Vitamín B9 68 730 ug 400 ug
Biotin 77 320 ug 450 ug

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Multivitamíny
Hmotnost: 0.25 kg
Forma: Kapsle
Balení: 1-100 kapslí
Země Původu: Belgie

Doplňky stravy QNT – nejoblíbenější doplňky stravy mezi sportovci

Společnost  QNT se řadí mezi přední výrobce doplňků stravy na světě. Na trhu je již od roku 1991 a získala si tak srdce mnoha sportovců. Sídlo této společnosti je v Belgii, avšak její pobočky lze najít též v USA, Velké Británii, Nizozemsku, Indii a Brazilii.  Všechny její produkty jsou vyvíjeny s ohledem na použití nejkvalitnějších surovin v certifikovaných výrobních zařízeních. Mezi jejich výrobky patří především Whey proteiny, aminokyseliny (BCAA), proteinové nápoje, doplňky stravy, tyčinky, BCAA vody a další.