QNT HMB - 120 kapslí

Značka: QNT
  • lepší regenerace
  • zvyšuje nárůst svalové hmoty
  • pomáhá rozvíjet sílu
Dostupnost Skladem - ihned k odeslání
Můžeme doručit do:
17.6.2024
Kód: QNT1067
299 Kč
QNT HMB - 120 kapslí
Značka: QNT

HMB neboli Beta-hydroxy Beta-methylbutyrát je metabolit L-leucinu, esenciální aminokyseliny s rozvětveným řetězcem, která se nachází mezi BCAA. HMB je produkováno přirozeně v těle, ale pouze v malém množství. Pomáhá zvyšovat svalovou hmotu a zabraňuje rozpadu svalů. Užívání HMB je vynikající pro všechny sportovce, kteří chtějí optimalizovat budování a regeneraci svalů.

CO JE HMB?

HMB, zdrobnělina beta-hydroxy beta-methylbutyrátu, vzniká během metabolického procesu L-leucinu, esenciální aminokyseliny nacházející se v BCAA vedle L-isoleucinu a L-valinu. Zatímco BCAA jsou nezbytné pro regeneraci po cvičení a rozvoj svalové hmoty, HMB zdůrazní jejich výhody. Pomáhá při udržování a růstu svalů a snižuje ztrátu svalové tkáně.

HMB je partnerem při syntéze bílkovin. Kombinace tohoto použití s ​​vaší sportovní rutinou pomůže minimalizovat ztrátu svalové hmoty. Ve skutečnosti pomáhá zpomalit rozpad bílkovin ve svalech a zároveň podporuje syntézu bílkovin. Proto HMB působí jako antikatabolický doplněk kvůli svému účinku na proces svalového anabolismu. Optimalizuje syntézu bílkovin a tím podpoří sílu a rozvoj svalové hmoty.

ZLEPŠENÍ VÝKONU

Výhody použití HMB v kombinaci s tréninkem jsou pro sportovce rozmanité a úplné. Napomáhá rozvoji svalů a zároveň přispívá k posílení svalů. Díky tomu je HMB vynikajícím doplňkem pro intenzivní tréninkový program. Vzhledem k tomu, že HMB vzniká metabolismem aminokyseliny leucinu, pomáhá zlepšit regeneraci. Díky své roli při syntéze bílkovin zabraňuje rozpadu svalů. Proto přispívá k posílení a zvýšení síly ve vašich svalech. Pomůže vašim svalům obnovit se po intenzivní námaze zvýšením regenerace.

Kromě rozvoje síly a svalů pomůže HMB také zvýšit vytrvalost. Ve skutečnosti vám pomůže obnovit silnější svaly a umožní vám být odolnější vůči intenzivnějšímu tréninku. Zlepšená regenerace vám také pomůže snížit únavu pociťovanou během tréninku, takže můžete provádět intenzivnější tréninky.

KDY UŽÍT HMB?

HMB je nejlepší užívat večer při posledním jídle, aby se optimalizovalo jeho vstřebávání. Ve skutečnosti je to nejlepší čas pro zvýšení syntézy bílkovin a podporu rozvoje svalové hmoty. Navíc jeho formát kapslí usnadňuje jeho vstřebávání a lepší uvolňování metabolitu L-leucinu. Pro dosažení nejlepších výsledků lze HMB kombinovat také s kreatin monohydrátem pro zlepšení fyzického výkonu.

Díky jeho výhodám při snižování katabolismu a zlepšení regenerace je užívání HMB ideální, pokud chcete rozvíjet své svaly, sílu a vytrvalost. HMB může být také jedním z nejdůležitějších doplňků pro vás, pokud je vaším cílem zlepšit váš výkon během intenzivního tréninku. Doporučuje se všem sportovcům, začátečníkům i zkušeným sportovcům.

Doporučené dávkování: Užívejte 4 kapsle denně s posledním jídlem. Pro nejlepší výsledek kombinujte HMB s kreatin monohydrátem.

Složení: Beta-hydroxy beta-methylbutyrát vápenatý, želatina, objemové látky: E341/E470b, kukuřičný škrob, protispékavá látka: E551.

Tento doplněk stravy by neměl být používán jako náhrada vyvážené a pestré stravy a zdravého způsobu života. Uchovávejte mimo dosah malých dětí. Nepřekračujte doporučenou dávku.

Nutriční hodnoty:

  100 g 4 kasple
HMB 40,32 g 1000 mg

Doplňkové parametry

Kategorie: Anabolizéry
Hmotnost: 0.25 kg
Forma: Kapsle
Balení: 101-300 kapslí
Země Původu: Belgie

Doplňky stravy QNT – nejoblíbenější doplňky stravy mezi sportovci

Společnost  QNT se řadí mezi přední výrobce doplňků stravy na světě. Na trhu je již od roku 1991 a získala si tak srdce mnoha sportovců. Sídlo této společnosti je v Belgii, avšak její pobočky lze najít též v USA, Velké Británii, Nizozemsku, Indii a Brazilii.  Všechny její produkty jsou vyvíjeny s ohledem na použití nejkvalitnějších surovin v certifikovaných výrobních zařízeních. Mezi jejich výrobky patří především Whey proteiny, aminokyseliny (BCAA), proteinové nápoje, doplňky stravy, tyčinky, BCAA vody a další.