Climber PALISADE

Značka: True

TRUE Palisade Climber nabízí špičkové bezpečnostní prvky, nejlepší servisní vlastnosti ve své třídě a všestranně snadné použití, a proto byl vytvořen tak, aby cvičencům poskytoval bohaté zážitky a vašemu zařízení usnadňoval údržbu. Více možností konzolí poskytuje přizpůsobitelné funkce, technologie a možnosti správy majetku pro lepší zapojení uživatelů.

 

Položka byla vyprodána…
Dostupnost Na dotaz
Kód: 4348
246 066 Kč
Climber PALISADE
Značka: True
VC900 left rear 3 4 960 500x500
Novinka
  • Jeden z nejhlubších kroků v oboru
  • AC motor zajišťuje odolnost, nízkou hlučnost a plynulý pohyb
  • Nástupní asistent se zadními schůdky a integrovanými bočními kolíky a madlem na naklápění
  • Dvojitý brzdový systém pro extra bezpečnost
  • Doporučuje se minimální výška stropu 3 metry

ZDRAVOTNÍ VÝHODY

Kromě bohatých prémiových funkcí je Palisade Climber skvělým strojem pro spalování kalorií, zlepšování kardiovaskulárního zdraví a posilování více svalových skupin. Při každém kroku aktivně zapojíte kvadricepsy, hamstringy, hýždě, jádro těla a lýtka!

 

BLIŽŠÍ POHLED

Výjimečné řemeslné zpracování, elegantní exteriér a jednoduchá obsluha – Palisade Climber od TRUE, perfektní kardio řešení pro kluby. Palisade Climber se může pochlubit jedním z nejhlubších a nejrobustnějších schodů v oboru. Ukázalo se, že je 10x pevnější než nejsilnější konkurenční schod. Tento schod byl v TRUE vyroben, aby snížil namáhání krokových tyčí a ložisek pro zvýšení odolnosti. Prodloužená délka schodu umožňuje lepší mechaniku kroku a eliminuje skřípnutí prstů mezi kroky – běžný problém u tradičních krokových fréz. Více možností konzoly poskytuje přizpůsobitelné funkce, technologie a možnosti správy aktiv pro lepší zapojení uživatelů, které udrží vaše členy nadšené pro další lezení. S konzolami Envision a Emerge od TRUE nabízí Palisade Climber vynikající vysoce intenzivní intervalový trénink (HIIT) bez drsného dopadu běhu.

BEZPEČNOSTNÍ FUNKCE

TRUE Palisade Climber byl navržen tak, aby splňoval všechny severoamerické a evropské bezpečnostní normy. Systém Dual-Brake poskytuje nejvyšší úroveň bezpečnosti. Dynamická brzda reguluje rychlost a zabraňuje překročení rychlosti stroje, zatímco mechanická brzda blokuje kroky, když se nepoužívá. Integrované infračervené senzory na spodní straně stroje zastaví a uzamknou schody, pokud je detekována osoba nebo předmět. Bezpečnostní senzor přerušení fotografie je dostupná funkce, která zablokuje mechanickou brzdu, pokud jakýkoli nic netušící předmět prolomí rovinu na senzoru. TRUE Palisade Climber také nabízí asistenci při stoupání, která zahrnuje zadní schůdky, integrované boční zábradlí a madlo na namáčení, což zajišťuje, že se přizpůsobí uživatelům všech úrovní zdatnosti.

SERVIS KROK ZA KROKEM

TRUE Palisade Climber má zjednodušený design, který byl navržen s ohledem na uživatele, majitele klubů a servisní techniky, aby zaplnil mezeru, která současným lezcům chybí, zejména v provozuschopnosti. Místo přístupu ke komponentám mezi jednotlivými krokyse v TRUE rozhodli, že je důležitější mít komponenty pro Palisade snadno dostupné. Pevná přepravní kola Palisade umožňují snadné přemisťování stroje bez použití nářadí pro rychlejší servisní přístup. Odnímatelný přední panel umožňuje snadnější přístup k elektrickým, pohonným a odporovým systémům pro údržbu nebo servis.

Doplňkové parametry

Kategorie: Kardio trenažéry
Hmotnost: 196 kg
Zdroj napájení: 120V a 220V s transformátory pro zvýšení a snížení napětí
Délka kabelu: 3.7 M
Hnací systém: AC Drive system
Snímač rychlosti: Optický
Zdroj odporu: ystém dvojitého brzdění
Úrovně odporu: 20
Konstrukce rámu: Antikorozní provedení s ochranou proti potu
Tepová frekvence Bluetooth: K dispozici na konzolích Transcend16, Transcend10 a Escalate9
Kontakt Monitorování srdeční frekvence: Ano
Bezdrátové monitorování srdečního tepu: Polar®
Správa majetku: ECOFIT™
Položka byla vyprodána…