Cyklotrenažér Octane Surge

Octane výkonnostní kolo s magnetickým odporem, Surge, je navrženo tak, aby vydrželo přísné požadavky jakéhokoli fitness prostoru, vyznačuje se pevnou konstrukcí a dlouhotrvajícím výkonem pro nejintenzivnější cyklistické třídy a rutiny. Vylepšená a intuitivní konzole má digitální displej, který uživatelům poskytuje základní statistiky na dosah ruky, což umožňuje sledování výkonu, stanovování cílů a oslavy milníků. Bezúdržbový systém magnetického odporu se vyznačuje designem zadního kola a nabízí plynulé nastavení odporu od jednoduchých po náročné úrovně intenzity, což vyhovuje začátečníkům i zkušeným cyklistům. Spolu s efektivními přechody odporu si uživatelé mohou přizpůsobit své tréninky na Surge pomocí více možností nastavení sedla kola pro větší pohodlí a biomechanicky správné umístění.

Položka byla vyprodána…
Dostupnost Na dotaz
Kód: 4372
72 019 Kč
Cyklotrenažér Octane Surge

VLASTNOSTI

  • Magnetický odpor- komerční spinningové kolo Surge má 20 úrovní magnetického odporu ovládaných páčkou u řídítek. Konstrukce bez tření a údržby umožňuje uživatelům snadno zvýšit nebo snížit úroveň odporu během tréninku.
  • Vlastní pohon
  • Vylepšená konzole s měřičem kalorií
  • Poly klínový řemen- hladký a tichý design, který nevyžaduje mazání nebo výměnu řemene.
  • Design zadního hliníkového setrvačníku
  • Oboustranné pedály- zahrnují SPD klipy nebo pedálové klece pro bezpečné umístění nohou. Tyto pedály jsou postaveny na robustní drážkované klikové páce spojené s kolem pro extra odolnost a jízdu bez starostí.
  • Jednoduchá doprava- systém naklápění a tlačení usnadňuje přesun komerčních cyklistických kol Surge pro různé třídy.

VYLEPŠENÁ KONZOLE

Obsahuje 7palcový podsvícený LCD displej s dynamickým měřičem kalorií a poskytuje cvičencům zpětnou vazbu v reálném čase o všech měřeních výkonu.

VESTAVNÝ GENERÁTOR
Díky tomu, že je konzole samonapájená, eliminuje to nutnost výměny baterií, což usnadňuje údržbu komerčního rotopedu Surge s magnetickou odolností.

PROGRAMY

Se 6 vestavěnými programy může komerční spinningové kolo s magnetickým odporem Surge poskytnout motivaci pro každého uživatele. Mezi metriky výkonu patří watty, čas, vzdálenost, kalorie, otáčky za minutu a srdeční frekvence. Bezdrátové Bluetooth kompatibilní s Polar a Ant+.

 
 

Octane-Surge-Right-Rear-_-Octane-Fitness (2)


BC1000-Poly-V-belt-2048x2048

Magnetic-Resistance-670-by-670-


Dual-Sided-Pedals-670-by-670


 
 
 

Doplňkové parametry

Kategorie: TRUE OCTANE
Specifika funkcí Materiál rámu: Ocel
Materiál setrvačníku: Hliník
Q-Factor: 164.2 mm
Maximální hmotnost uživatele: 160 kg
Rozsah výšky uživatele: 1549.4 mm – 1955.8 mm
Rozměry: 1492 mm x 604 mm) x 1115 mm
Vaha: 51 Kg
Přepravní rozměry: 1250 mm x 315 mm x 1000 mm
Přepravní váha: 57.2 kg
Typ displeje: 7″ podsvícený LCD
Úrovně odporu: 20
Bezdrátově kompatibilní se srdeční frekvencí: Bluetooth®, ANT+®
Požadavek napájení: Generátor napájen
Položka byla vyprodána…