Octane ADX Air Bike

Značka: Octane

Kolo ADX nabízí jednoduchost a efektivitu. Toto vzduchové kolo má vlastní pohon a generuje odpor prostřednictvím samotného ventilátoru, takže není nutné ruční nastavení. S minimem komponentů je kolo ADX stroj nenáročný na údržbu, díky kterému je správa vašeho vybavení do tělocvičny mnohem jednodušší a méně nákladná. Navíc ADX staví na dlouhém dědictví Octane v oblasti inovací a výkonu a může se pochlubit charakteristickou odolností Octane s robustní konstrukcí a rámem odpuzujícím vlhkost. Kolo ADX odolá každodennímu opotřebení a přesto podává kvalitní výkon.

 

Položka byla vyprodána…
Dostupnost Na dotaz
Kód: 4369
48 013 Kč
Octane ADX Air Bike
Značka: Octane

INOVATIVNÍ KONZOLE

Digitální displej na komerčním vzpřímeném vzduchovém kole ADX poskytuje uživateli základní statistiky na dosah ruky, zatímco tachometr vizuálně signalizuje výstup uživatele. Jeho jednoduchý a intuitivní design sleduje výkon podle srdeční frekvence, otáček, vzdálenosti, wattů a kalorií.

EFEKTIVNÍ HIIT TRÉNINKY

S nastavením HIIT se uživatelé potýkají s krátkými dávkami maximálního úsilí v kombinaci s obnovou. Povzbuzující cvičení, jako je interval 20/10, interval 30/90 nebo vlastní intervalové rutiny, motivují uživatele ke zlepšení úrovně kondice.

KALIBROVANÁ TECH

Zařízení může kalibrovat komerční fanbike ADX podle atmosférických podmínek, jako je teplota, nadmořská výška a vlhkost, aby pomohla zajistit přesnější údaje o cvičení.

VLASTNOSTI

  • Výkonný ventilátor s 26 lopatkami
  • Jednostupňový pás pro okamžitou aktivaci
  • Samonapájecí konzole
  • Kalibrační technologie
  • Dvojitá ocelová konstrukce odpuzující vlhkost
    ADX-rear-right-3_4_960 (1)VÍCE VÝKONU WATTŮ

Cvičenci spálí na kole ADX více kalorií ve srovnání s jinými komerčními vzduchovými koly při stejných otáčkách* díky Octane speciálně navrženému výkonnému ventilátoru. To umožňuje uživateli efektivně generovat více wattového výkonu. Komerční fanbike ADX je vybaven prémiovým výkonným ventilátorem s 26 lopatkami a váženým setrvačným kroužkem, který poskytuje progresivní odolnost proti větru a plynulý pohyb, což zajišťuje, že váš výkon maximalizuje váš vstup pro bezpečné rozjezdy a zpomalení. *Inženýrská interní studie oproti přednímu konkurenčnímu fanbiku při stejných otáčkách. Jednotlivé výsledky se budou lišit.

OPTIMÁLNÍ BIOMECHANIKA

Biomechanicky správné umístění zajišťuje správné umístění kolena pro maximální zapojení při každém šlápnutí do pedálu na našich komerčních trenažérech.

Optimal-Biomechanics-670-by-670


PEVNÁ KONSTRUKCE

Ocelové tělo s dvojitým povlakem a rám odpuzující vlhkost jsou přísně testovány, aby byla zajištěna dlouhá životnost. Rámová platforma vybavená konstrukční podpěrou a čtyřmi kontaktními nivelačními prvky pro maximální stabilitu.

Solid-Construction-670-by-670

PŘIZPŮSOBENÝ KOMFORT

Komerční fanbike ADX, navržený pro extra pohodlí, má několik možností nastavení, aby vyhovoval uživatelům různých velikostí. Nadměrně velké, polstrované sedadlo lze nastavit dopředu a dozadu, stejně jako nahoru a dolů.

Customized-Comfort-670-by-670

MAXIMÁLNÍ VÝSLEDKY

Uživatelé určují úroveň intenzity a odpor – usaďte se do kardia v ustáleném stavu nebo jděte tvrdě s intenzivním tréninkem. Mohou se také zaměřit na horní část těla umístěním nohou na stacionární protiskluzové stupačky.
Maximum-Results-670-by-670

MOŽNOSTI S NÍZKÝM DOPADEM

Začátečníci nebo ti, kteří se zotavují ze zranění, mohou těžit z kardio cvičení s nízkým dopadem na celé tělo na komerčním vzpřímeném vzduchovém kole ADX. Uživatelé si mohou kdykoli nastavit intenzitu svého tréninku a ovládat tempo.

Low-impact-options-670-by-670
 
 

Doplňkové parametry

Kategorie: TRUE OCTANE
Záruka: 2 roky
Maximální hmotnost uživatele: 160 Kg
Rozměry: 66 cm x 140 cm x 135 cm
Vaha: 51 Kg
LCD displej tachometru: Ano
Úrovně odporu: Progresivní Wind Resistance
Bezdrátová srdeční frekvence připravena: ANT+® and Polar®*
Rychlý start: Ano
Klávesy rychlého programu: Ano
Samonapájecí*: Ano
Kalibrace wattů (přizpůsobí se nadmořské výšce): Ano
Třída A hodnocení wattů: Ano
Zdroj napájení: Ano
Počet tréninků: 9
Přednastavené programy: 9
Řídítka MultiGrip: Ano
Výkonový ventilátor: 26-čepele
Setrvačnost hmotnosti: Ano
Řídící systém: Jednostupňový řemenový pohon
Kuličková ložiska v otočných bodech: Ano
Pevné ocelové kliky: Ano
Stabilizační nožičky/páčky: Ano
Stupačky: Ano
Vyměnitelné pedály: Ano
Vícepolohové sedadlo: Ano
Držák na láhev s vodou: Ano
Transportní kola: Ano
Air Diverter: Ano
Položka byla vyprodána…