QNT Shaker 600 ml

Značka: QNT
  • ideální pro míchání vašich práškových doplňků 100%
  • voděodolné
  • snadno použitelný šroubovací uzávěr 
Dostupnost Skladem - ihned k odeslání
Můžeme doručit do:
25.6.2024
Kód: AC00386
99 Kč
QNT Shaker 600 ml
Značka: QNT

S šejkry QNT již žádné hrudky ve vašich přípravách! Díky integrovanému filtru si konečně užijete hladký a homogenní shake. Navíc s kapacitou 600 ml má dělení, takže nikdy neuděláte chybu v dávkování. Pohodlné, že?

Poté, co si vychutnáte dobrý a dobře promíchaný shake, neváhejte a vložte jej do myčky. Nebudete se muset o nic starat! Šejkry QNT byly navrženy tak, aby byly nejrobustnější na trhu.

Hyper vodotěsný, váš šejkr QNT vás bude následovat všude: během tréninku, na cestách a dokonce i v práci. Může být také použit jako mixér pro recepty!

Doplňkové parametry

Kategorie: Šejkry a lahve na pití
Hmotnost: 0.1 kg
Země Původu: Belgie

Doplňky stravy QNT – nejoblíbenější doplňky stravy mezi sportovci

Společnost  QNT se řadí mezi přední výrobce doplňků stravy na světě. Na trhu je již od roku 1991 a získala si tak srdce mnoha sportovců. Sídlo této společnosti je v Belgii, avšak její pobočky lze najít též v USA, Velké Británii, Nizozemsku, Indii a Brazilii.  Všechny její produkty jsou vyvíjeny s ohledem na použití nejkvalitnějších surovin v certifikovaných výrobních zařízeních. Mezi jejich výrobky patří především Whey proteiny, aminokyseliny (BCAA), proteinové nápoje, doplňky stravy, tyčinky, BCAA vody a další.