QNT Stress - 90 Kapslí

Značka: QNT
  • pomáhá bojovat proti stresu
  • přispívá k relaxaci
  • zmírňuje poruchy spánku
  • užívejte 3 kapsle denně
Dostupnost Skladem - ihned k odeslání
Můžeme doručit do:
6.12.2023
Kód: QNT1324
319 Kč
QNT Stress - 90 Kapslí
Značka: QNT

PROČ SE STRES DOČASNĚ DOPLŇOVAT STRAVOVÁNÍ?

Díky aktivním složkám Stress se můžete rozloučit s každodenními starostmi života, které ovlivňují vaši morálku a desetinásobně zvyšují váš stres. Když se objeví různé starosti, úzkost způsobí, že ztratíte koncentraci. Přepracování vám brání v relaxaci a ovlivňuje váš spánek. Navíc může vést k únavě a dokonce i nespavosti, se kterou nemůžete bojovat. Doplněk stravy Stres dočasně vám dodá klid a vyrovnanost, kterou potřebujete, abyste mohli znovu získat vnitřní klid, který ve vás leží.

DOČASNÝ STRES, ŽÁDNÝ STRESOVÝ DOPLNĚK

Stres, úzkost a přepracování jsou v dnešní době běžnými nepřáteli. Mohou být způsobeny klimatem, prostředím, prací, studiem a mnoha dalšími faktory v dnešní společnosti. Navíc všechny tyto drobné starosti mohou mít negativní dopad na vaši psychickou pohodu. Ať už je příčina stresu jakákoli, cílem je znovu usilovat o vyvážený život. Doplněk stravy Stres Dočasně vám pomůže znovu získat tuto vnitřní rovnováhu. Budete si pak moci opět užívat chvíle relaxace.

qnt-care-stress-yoga

Informace Zdroj 3 kapsle
Suchý extrakt z kořene kozlíku lékařského Kořen kozlíku lékařského 300 mg
Suchý extrakt z meduňky Citronový balzám 300 mg
L-theanin L-theanin 300 mg
Vit. B6 (Pyridoxin HCL) Vit. B6 (Pyridoxin HCL) 4,2 mg
Kyselina listová (kyselina pteroylglutamová) Kyselina listová (vitamín B9) 498 Ug
Vit. B12 (kyanokobalamin) Vit. B12 (kyanokobalamin) 4,5 Ug

 

ZDRAVÁ MYSL DÍKY PROSPĚCHŮM PŘÍRODY

Aby vás stres nepřemohl, receptura tohoto doplňku stravy byla vyvinuta především z rostlin s účinnými látkami, které snižují úzkost. Tyto rostliny vám pomohou najít klid a vyrovnanost pro blaho vašeho morálního zdraví a zároveň čelit permanentnímu stresu života. Složky, které tvoří doplněk Stres dočasně vám umožní využít jejich výhod tím, že budete reagovat na stres a úzkostné poruchy.

První složkou je kozlík lékařský. Tato rostlina, používaná ve starověkém Řecku v boji proti nespavosti, je známá svými mnoha uklidňujícími vlastnostmi. Pomáhá vám relaxovat a snižuje noční probouzení. Kromě působení na poruchy spánku působí jeho působení i na nervové rozrušení a úzkosti. Zahrnutím detoxikačních akcí vám jeho výhody pomohou uvolnit se tím, že sníží krevní tlak související se stresem a pomohou vám uvolnit svaly. Díky tomu se zlepší kvalita vašeho spánku, a proto budete po celý den pociťovat menší únavu.

Meduňka je druhá rostlina obsažená v doplňku stravy Stress Temporarily. V kombinaci s kozlíkem lékařského působí uklidňující vlastnosti obou rostlin synergicky, což umožňuje desetinásobné zvýšení účinku jejich účinných látek. Relaxační vlastnosti meduňky vám umožní vyrovnat se s přepracováním tím, že zmírní nervozitu. Kromě toho, že vám meduňka pomáhá vyrovnat se s úzkostí, působí jako stimulátor mozkových funkcí a má příznivé účinky na emoční stav.

Konečně také v doplňku stravy Stress najdete L-theanin a také vitamíny B6 a B12. L-theanin je aminokyselina, která působí na nervový systém. L-theanin je jednou z hlavních účinných látek v zeleném čaji a jeho působení podporuje stav pohody tím, že snižuje zejména psychickou a fyzickou zátěž. Tím, že uklidňuje mysl, jeho výhody relaxace zvyšují duševní koncentraci. Pomáhá také snižovat problémy související se spánkem. Vitamíny B6 a B12 přispívají k normální činnosti nervové soustavy. Kromě toho také zajišťují odolnost vůči stresu tím, že se podílejí na tvorbě neurotransmiterů.

Doplněk stravy Stress vám proto pomáhá znovu získat pocit pohody tím, že vaši mysl uvede do ideální nervové rovnováhy. Tím, že vám pomůže uvolnit svaly, výhody tohoto doplňku vám přinesou pocit klidu a vyrovnanosti. Váš pocit pohody je pak posílen jeho působením na uvolnění vnitřního napětí. Navíc tím, že zmírňuje stres, podporuje dobrou obecnou kardiovaskulární funkci. Stres doplněk je nepopiratelně vaší výhodou bez stresu.

Kdy brát Stres? Stres by měl být přijímán s jídlem (ideálně obědem).

Kolik kapslí? 3 kapsle denně.

Jak užívat kapsle? Jednoduše je zapijte velkou sklenicí vody.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Nootropika a adaptogeny
Hmotnost: 0.25 kg
Forma: Kapsle
Balení: 1-100 kapslí
Země Původu: Belgie

Doplňky stravy QNT – nejoblíbenější doplňky stravy mezi sportovci

Společnost  QNT se řadí mezi přední výrobce doplňků stravy na světě. Na trhu je již od roku 1991 a získala si tak srdce mnoha sportovců. Sídlo této společnosti je v Belgii, avšak její pobočky lze najít též v USA, Velké Británii, Nizozemsku, Indii a Brazilii.  Všechny její produkty jsou vyvíjeny s ohledem na použití nejkvalitnějších surovin v certifikovaných výrobních zařízeních. Mezi jejich výrobky patří především Whey proteiny, aminokyseliny (BCAA), proteinové nápoje, doplňky stravy, tyčinky, BCAA vody a další.