Seated Leg Press

Značka: True

Pro mnoho návštěvníků posiloven je den nohou klíčovou součástí jejich fitness rutiny a pomáhá jim dosáhnout jejich cílů. Maximalizujte dny nohou svých klientů tím, že jim poskytnete to nejlepší vybavení do posilovny pro trénink nohou ve vašem fitness centru.

 

Varianta:
Dostupnost Na dotaz Na dotaz Zvolte variantu
Kód: SPL0300M SPL0300P Zvolte variantu
264 040 Kč 273 043 Kč od 264 040 Kč
Seated Leg Press
Značka: True
SPL 0300 35 Acrylic front 960 (2)
Novinka

Uživatelé všech úrovní, od začátečníků až po profesionály, budou mít prospěch z pokročilé biomechaniky stroje Palladium Series SPL-0300 Seated Leg Press. Tento posilovací stroj na nohy se snadno používá a nabízí spoustu přizpůsobení cvičení, což uživatelům umožňuje přizpůsobit trénink nohou jejich dovednostem, velikosti a potřebám. Nastavitelná zádová podložka a jedinečná nastavitelná platforma pro chodidla vyhovují širokému spektru uživatelů a umožňují více poloh nohou a sedu pro větší variaci cvičení.

Funkce SPL-0300 Seated Leg Press:

  • 9 poloh sestavy sedadla, které lze snadno nastavit pod úhlem 20 stupňů ze sedadla.
  • 5 poloh opěrky zad, které se mění o 20 stupňů s pomocí plynové láhve, umožňují uživatelům určit rozsah pohybu, který nejlépe vyhovuje jejich potřebám.
  • 4 různé úpravy polohy podnožky pod úhlem 15 stupňů, které mění umístění chodidla a zároveň zachovávají neutrální polohu kotníku.
  • Více barevných variant čalounění vám umožní zachovat profesionální, soudržný a přitažlivý vzhled tělocvičny.
  • Matný černý povrch k dispozici s vlastními barevnými možnostmi.
  • 18 možností čalounění v široké škále barev.

Přidání SPL-0300 Seated Leg Press do vašeho fitness centra nabízí mnoho výhod, které zvednou den nohou a zážitky klientů. SPL0300-Seat-Assembly_500px

Montáž sedadla 9 poloh nastavitelné sedadlo s ergonomicky navrženou rukojetí pádla pro rychlé a snadné nastavení sedadla.

SPL0300-Adjustable-Back-Pad_500px

Nastavitelná opěrka zad 5 polohově nastavitelná zádová podložka s pomocí plynového válce umožňuje uživatelům určit rozsah pohybu, který nejlépe vyhovuje jejich individuálním potřebám a/nebo změnit zaměření cvičení.

SPL0300-Adjustable-Foot-Plate_500px

Nastavitelná nožní deska Jedinečné pro TRUE – 4 polohy nastavitelná nožní deska umožňuje uživatelům nastavit úhel, který vede k neutrální poloze kotníku v celém rozsahu pohybu pro různé polohy zad a nohou.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: TRUE PALLADIUM
Zásobník na příslušenství: Ano
Rozměry: 219cm x 117cm x 168cm
Možnosti zásobníku hmotnosti: 195 kg