Veslovací trenažér Octane RŌ

Značka: Octane

Posuňte své veslování na další úroveň s Octane Rō.

 

Položka byla vyprodána…
Dostupnost Na dotaz
Kód: 4366
57 015 Kč
Veslovací trenažér Octane RŌ
Značka: Octane
Octane Rō Right Front Octane Fitness
Novinka

Octane Rō poskytuje dokonalou kombinaci pohodlí, komfortu a výkonu, předefinuje veslovací tréninky a vylepší uživatelské zkušenosti. Tento moderní veslařský trenažér má dvojitý odpor s ventilátorem a magnetickou brzdou, což uživatelům poskytuje náročné a efektivní cvičení. Samostatně napájená konzole sleduje vaše metriky v reálném čase, motivuje uživatele a umožňuje jim snadno sledovat jejich pokrok. Pro větší pohodlí při cvičení nabízí Octane Rō řídítka MultiGrip, která se přizpůsobí různým přirozeným polohám rukou a umožňují širší cvičební pohyby. S Octane Rō si vaši klienti mohou užít skvělé cvičení se spoustou pohodlí a podpory pokaždé.

Pokud máte malou tělocvičnu, nebojte se. Tento komerční veslařský trenažér se vyznačuje kompaktním designem, který šetří místo. Navíc můžete stroj uložit ve vzpřímené poloze, když ho nepoužíváte, což dále maximalizuje prostor vaší tělocvičny. 

 • Dvojitý odpor – ventilátor a magnetická brzda
 • Rychloupínací popruh na nohy
 • Řídítka MultiGrip- poskytují několik přirozených poloh rukou, takže uživatelé zažijí větší pohodlí a zapojení svalů. Jedinečný design navíc umožňuje cvičencům osvojit si pohyb na kajaku nebo kanoi pro větší rozmanitost cvičení.
 • Samonapájecí konzole
 • Nadměrný úchyt na řídítka 
 • ANT+ A BLUETOOTH- umožňuje komunikaci na různých monitorovacích zařízeních, jako jsou žebříčky v nastavení třídy a/nebo bezdrátový srdeční tep. Sledování srdečního tepu je také dostupné přes Bluetooth.

Octane-Rō-Right-Rear-_-Octane-Fitness (1)

VLASTNOSTI

 • Funkce konzole- podsvícená, pro snadnou čitelnost, nadrozměrná, 7palcová LCD konzole je vybavena dynamickým měřičem kalorií, který současně ukazuje cvičencům jejich nejlepší a aktuální úsilí jako povzbuzení k tomu, aby pokračovali ve snaze během svého režimu. Výkonnostní metriky v reálném čase, včetně úderů za minutu, wattů, vzdálenosti, času, kalorií a tepové frekvence, také podporují motivaci.
 • MAX 14 intervalový program- program Max 14 Interval vynakládá maximální úsilí v 25sekundových intervalech, po kterých následují 80sekundové intervaly obnovy. Tato mimořádně efektivní HIIT relace inspiruje uživatele, aby ze sebe vydali všechno.
 • MAX CIRCUIT ROUTINE- usnadňuje použití více uživateli v rychlém sledu. Konzola sleduje údaje o čase a intenzitě pro každého jednotlivce a poté se mezi cvičícími automaticky vynuluje. Bez nutnosti resetování konzole.
  Ro-Console-_-Octane-Fitness
 • Ergonomické obrysy sedadel- toto speciálně navržené sedadlo má ergonomické obrysy na velkém, polstrovaném povrchu, aby si cvičenci užili více pohodlí a stability.
 • Velké úchytky na řídítka- umožňují nadrozměrný úchyt na řídítka, jednoduché a bezpečné uchopení a uložení řídítek, takže trénink může začít a skončit hladce a rychle.
 • Malé rozměry a úložiště- prostorově efektivní, ale přesto umožňuje velký rozsah pohybu pro uživatele různých velikostí. Také se snadno přepravuje a pohybuje se při různých cvičeních nebo okruzích.
 • Úložiště mobilních zařízení- udržuje mobilní telefony a tablety pohodlně zobrazené při cvičení.

 

MAX-Circuit-Routine-670-by-670 (1)Komerční veslařský trenažér Octane Rō poskytuje optimální odolnost a progresivní výzvy pro HIIT tréninky.
Sedící, beznárazový formát eliminuje nadměrné bušení na tělo a zároveň poskytuje intenzitu, po které cvičenci touží.

 

              

Doplňkové parametry

Kategorie: TRUE OCTANE
Záruka: 3 roky
Maximální hmotnost uživatele: 160 Kg
Rozměry: 239 cm x 61 cm x 119 cm
Vaha: 58 Kg
Výška sedadla: 43 cm
Délka kolejnice: 135 cm
Výška uložení: 236 cm
Přepravní rozměry: 135 cm x 86 cm x 48 cm
Přepravní váha: 68 kg
Typ displeje: 7″ podsvícený LCD
Měřič spalování kalorií: Ano
Úrovně odporu: 10
Bezdrátově kompatibilní se srdeční frekvencí: Bluetooth®, ANT+®
Požadavek napájení: Generátor napájen
Položka byla vyprodána…