Spalovače tuku

Spalovače tuků zrychlují metabolismus a tím vám pomáhají rychleji spalovat kalorie a tuk. Také snižují chuť k jídlu, dodávají vám energii a zlepšují náladu. Spalovač tuků před tréninkem podpoří hubnutí, dodá vám energii a zlepší soustředění na výkon. 

Spalovače tuků nejčastěji obsahují výtažky z kofeinu a zeleného čaje, dále také kyselinu hydroxycitronovou, L-karnitin, synefrin, konjugovanou linolovou kyselinu, cejlonskou skořici nebo kajenský pepř. Všechny tyto látky zrychlují metabolismus, pomáhají spalovat tuky a dodávají vám energii.  

Vyberte si z naší široké nabídky spalovačů tuků. Jsou perfektním hubnoucím doplňkem ke zdravé stravě a pravidelnému pohybu. 

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem
Pure Burn Thermo Max testsúlykontroll Raspberry 200g
Akce
PureGold Pure Burn Thermo Max - 200g
Skladem - ihned k odeslání
299 Kč / ks
499 Kč (–40 %)
Kód: 4245/ANA

Pro koho jsou spalovače tuků vhodné 

Spalovače tuků vám pomohou s hubnutím a dodají vám energii. Ideální jsou pro všechny zdravé jedince s výjimkou těhotných žen a dětí. Pokud jste citliví na kofein nebo jiné stimulanty, užívejte spalovače opatrně. Na začátku si vyberte jejich slabší variantu a postupně dávku zvyšujte. Po příliš silném stimulantu můžete být roztěkaní a nebudete se soustředit na cvičení. Navíc by vám nevhodně zvolená dávka mohla způsobit nevolnost. 

Jak užívat spalovač tuků 

Spalovač tuků užívejte ráno před jídlem nebo před fyzickou aktivitou. Spalovače začnou působit do 30 minut od užití. V tuto chvíli ucítíte příval energie, budete se více soustředit na cvičení a také se budete více potit. Užívejte je pravidelně po dobu několika týdnů a dodržujte doporučenou denní dávku. Jen tak maximalizujete výsledky.